Дітям потрібно розповідати про форми онлайн-насильства – ВООЗ

Дітям потрібно розповідати про форми онлайн-насильства – ВООЗ

18:12 Грудень 3, 2022

Життя 649 2 хвилини

Magyar

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) заявила, що дітям необхідно систематично давати роз’яснення про форми онлайн-насильства.

Як протидіяти сексуальній експлуатації, яка присутня в інтернеті, шантажу фотографіями та кепкуванню в соціальних мережах, можна розповідати в рамках шкільної програми за допомогою різноманітних методів (відео, іграми, обговоренням), вважають у ВООЗ.

Підростаючому поколінню необхідно дати інструменти для боротьби з небажаною поведінкою й тиском однолітків. Важливо, щоб діти знали про стратегії, які допомагають мирно вирішувати конфлікти, та можливості захисту жертв, а також мали емпатію й самоконтроль, ідеться у звіті організації.

Сексуальна освіта і виховання також є частиною інструментарію для запобігання онлайн-атакам та іншим формам насильства, додали у ВООЗ.

Профілактичні програми особливо успішні, якщо тривають протягом кількох тижнів. Одноразові акції не приносять такої користі. Ефективні програми, спрямовані на підвищення обізнаності про онлайн-домагання, тривали в середньому 22 тижні, зазначається у звіті.

Програми, спрямовані на запобігання сексуальній експлуатації, повинні приділяти більше уваги небезпеці насильства з боку найближчого оточення – членів сім’ї чи знайомих, зазначають у ВООЗ. Молодим людям треба знати, якими мають бути здорові стосунки, і розуміти, що є ризики, пов’язані з обміном інтимною інформацією чи фотографіями.

(hirado.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня