Реформатська служба допомоги Угорщини доставила на Закарпаття тисячу продуктових наборів

Реформатська служба допомоги Угорщини доставила на Закарпаття тисячу продуктових наборів

16:12 Грудень 4, 2022

Життя 1139 4 хвилини

Magyar

Тисячу наборів із продуктами харчування тривалого зберігання на загальну суму 5 мільйонів форинтів доставила на Закарпаття Реформатська служба допомоги Угорщини. Гуманітарну допомогу єпископу Закарпатської реформатської церкви Шандору Зан Фабіану 2 грудня передали директор благодійної організації Мартон Югас та його заступниця Вікторія Катона.

«Реформатська служба допомоги Угорщини співчуває нам і не тільки переймається співчуттям до спільноти, члени якої сумлінно і віддано виконують свою роботу тут, на Закарпатті, але й допомагає їй», – наголосив Шандор Зан Фабіан після отримання допомоги.

Тисячу продуктових наборів у якості гуманітарної допомоги отримають установи та організації Закарпатської реформатської церкви, співробітники служби догляду за хворими на дому та їхні підопічні, вчителі релігієзнавства.

«Ця значна допомога адресована спільноті співробітників, тому що ми хочемо підтримати тих, хто щодня виконує нелегке завдання піклування про нужденних. Я дуже вдячний за те, що тисяча людей щодня працює на благо закарпатської угорської реформатської громади та нужденних. Вони можуть відчути, що ми дбаємо про них, відчути підтримку угорців усього Карпатського басейну, і вони можуть продовжувати жертовну працю, яку вони здійснюють для нашої церковної громади, щоби любов, яку служба допомоги привносить через пакунки, поширювалася тут, на Закарпатті протягом Адвента, щоби ми усвідомили, що Божа любов серед нас», – наголосив єпископ Закарпатської реформатської церкви, подякувавши за надану допомогу.

Реформатська служба допомоги Угорщини з моменту заснування у 2006 році підтримує десятки тисяч нужденних на всій території Карпатського басейну. Водночас із початком російського вторгнення в Україну допомога закарпатській громаді відіграє ще більшу роль у їхній роботі, ніж будь-коли раніше. З кінця лютого благодійна організація підтримала постраждалих від війни загалом 826 тоннами гуманітарної пожертви, значна частина якої, близько 500 тонн, надійшла до нашої області.

Із настанням Адвенту благодійна організація вчергове доставила в наш край допомогу, щоби полегшити закарпатцям пережити воєнну кризу і підготуватися до майбутнього свята.

Директор організації Мартон Югас наголосив, що загальна вартість доставленої гуманітарної допомоги становить 5 мільйонів форинтів, що вдалося зібрати завдяки підтримці Уряду Угорщини та індивідуальним пожертвам: «Ми змогли привезти тисячу продуктових наборів завдяки державній підтримці та допомозі небайдужих. Ми завжди консультуємося з нашим партнером, Закарпатською реформатською церквою, так було і зараз, відтак ми привезли ці продуктові набори, які, в першу чергу, призначені тим, хто тут залишився, помічникам церкви».

Набори містять продукти харчування тривалого збергання: рис, цукор, борошно, олію та інші необхідні в повсякденному житті речі», – зазначив Мартон Югас. «Ми дуже раді, що люди в Угорщині залишаються відкритими для підтримки угорців, які проживають на Закарпатті, й саме їхня допомога сприяла нинішній підтримці закарпатців», – додав він.

Продуктові набори почнуть роздавати наступного тижня.

(CsA/Kárpátalja hetilap)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня