Домашній офіс працює: ви можете отримувати мільйони за Netflix

Домашній офіс працює: ви можете отримувати мільйони за Netflix

12:51 Лютий 7, 2023

Життя 1129 6 хвилин

Magyar

З початком епідемії коронавірусу чи не кожна людина була змушена працювати з дому протягом короткого або тривалого періоду часу. Багато людей настільки захопилося цією ідеєю, що вже не бажає повертатися в офіс, вони свідомо шукають роботу, яку можна виконувати вдома.

І це зовсім не складно, адже з’являється все більше робочих місць, які ідеально підходять для людей, що працюють удома. І деякі з цих робіт дуже дивні, наприклад, оплачуваний перегляд Netflix або віртуальний асистент.

У статті DailyMail, підготовленій міжнародною компанією TollFreeForwarding, висвітлено суть деяких вакансій, які дозволяють легко заробляти гроші в Інтернеті – як на умовах повної зайнятості, так і з частковою зайнятістю.

Неймовірна плата за перегляд фільмів і серіалів: теггер Netflix

Ви можете заробляти 20 фунтів стерлінгів на годину, це приблизно 928 гривні, переглядаючи контент Netflix удома. Звичайно, недостатньо просто спостерігати, потрібно ще й працювати.

Робота тегера Netflix, або тегератора Netflix, як її називають у Великобританії, користується високим попитом і, за прогнозами, зросте в популярності до 5400 відсотків у 2023 році.

Після перегляду певного фрагмента контенту Netflix працівник додасть жанрові рейтинги та інші описові теги до власного контенту стрімінгового гіганта, щоб інші користувачі могли легше знайти фільм чи серіал у пошукових системах або навіть на сайті Netflix.

Звичайно, все не так ідеально, як здається. Зрештою, нам не обов’язково переглядати найпопулярніші поточні серіали, але часто доводиться переглядати контент, який ще не був показаний, щоб правильно класифікувати та позначати його з моменту завантаження. Тому часто буває так, що ми потрапляємо в глухий кут, коли треба визначити – нам трапляється справжня перлина або робота, яка дуже швидко забувається.

Однак ця робота має потенціал, оскільки виробництво контенту та стрімінг останніми роками стали полем битви для великих гравців: Netflix, HBO, Amazon Prime, Apple та Disney+ серед інших конкурують за вільний час глядачів, тож не виключено, що й інші провайдери шукатимуть онлайн-працівників на подібні посади.

Ви можете подати заявку на вакансії на власній сторінці кар’єри Netflix, але оскільки вони не є вакантними протягом тривалого часу, тим, хто хоче отримати роботу, часто доводиться повторно залишати заявку. Хоча на сайті немає жодних кваліфікаційних чи освітніх вимог, подати заявку може будь-хто, але інтерес до кіно або досвід у цій сфері, безумовно, стануть перевагою.

Віртуальний асистент

Для тих, хто не любить дивитися фільми або, можливо, присягнув на вічну вірність бренду одного з конкурентів Netflix, немає необхідності відмовлятися від роботи в цифровому домашньому офісі. Ви можете стати віртуальним асистентом всього за 50 фунтів стерлінгів (2320 грн) на годину. За даними порталу, попит зросте на 137% протягом наступних п’яти років.

Це, по суті, робота асистента в домашньому офісі, можливо, також у якості підлеглого працівника домашнього офісу або навіть підрядника.

Віртуальний асистент допоможе відповідати на електронні листи, виконувати адміністративну роботу або організовувати зустрічі та подорожі.

У багатьох випадках робота може бути гнучкою і виконуватися паралельно з основною роботою та повсякденним життям, залежно від домовленості. На відміну від роботи в Netflix, про яку ми згадували раніше, вам потрібно мати банківський рахунок, щоб виконувати цю роботу.

Опис звуку

Чудовий спосіб доповнити пошук – прослухати аудіофайл або відео і ввести текст – слово за словом. Дивно, але минулого року кількість претендентів на таку роботу зросла на 40%. Хоча в Інтернеті є програми для виконання цього завдання, більш професійні програми коштують недешево, тому економічно вигідніше найняти людину для виконання разової роботи. Крім того, ці програми не завжди точні, і переважна більшість із них усе ще англійською мовою, в той час як матеріал іншими мовами може вимагати “фізичної” роботи протягом багатьох років.

Онлайн-фокус-групи

Також дедалі популярнішою стає робота, яка передбачає вузьке опитування споживачів перед запуском продукту чи послуги. Це відбувається у формі онлайн-інтерв’ю або онлайн-опитування фокус-груп.

Однак цю роботу слід розглядати радше як побічну, оскільки тестувальників часто шукають за конкретними параметрами, тож не кожен охочий може записатися на будь-який тест.

Джерело:  (vg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня