Повітряні сили ЗСУ заявили, що не проти залучити на службу іноземців

Повітряні сили ЗСУ заявили, що не проти залучити на службу іноземців

14:30 Березень 25, 2023

Життя 513 2 хвилини

У Повітряних силах допускають, що іноземні громадяни можуть служити в авіації Збройних сил України, бути пілотами чи працівниками інженерно-авіаційного складу.

Про це заявив речник командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Якщо є військово-облікова спеціальність, така як пілот, працівник інженерно-авіаційного складу, то ці люди можуть ставати на цілком законних підставах військовослужбовцями ЗСУ. Громадянин іншої держави, але військовослужбовець ЗСУ. І долучатися на ту чи іншу спеціальність», — сказав він.

За словами Ігната, зараз українські війська експлуатують радянську техніку, тому є свої пілоти.

«Якщо в нас з’являться F-16 або інші зразки техніки, то, можливо, з’являться (іноземці — ред.). Тому що навіть досвід людей, які мають великий стаж роботи з цією технікою, знадобиться і в плані інструктажу», — сказав він.

Речник зазначив, що за понад рік повномасштабної війни до Повітряних сил зверталися тисячі людей, серед яких було «дуже багато» тих, хто пов’язаний з авіацією.

«Це українці, які працюють за кордоном на різних типах авіаційної техніки. Усі пропонували свою допомогу, щоб стати на захист України. Серед них були і громадяни інших держав», — сказав Ігнат.

Він також нагадав, що у Збройних силах є іноземний легіон, який долучається до боротьби проти російської агресії на боці України.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня