Під час епідемії кількість населення Нью-Йорка скоротилася майже на півмільйона, чверть жителів переїхала до Флориди

Під час епідемії кількість населення Нью-Йорка скоротилася майже на півмільйона, чверть жителів переїхала до Флориди

09:23 Травень 25, 2023

Життя 650 3 хвилини

Magyar

У Каліфорнії кількість населення Сан-Франциско скоротилася ще більше: під час епідемії звідти виїхало 7,5 відсотка мешканців.

Нью-Йорк, найбільше місто США, втратило понад 5 відсотків свого населення, 468 000 осіб, у період із квітня 2020 року до липня 2022 року, згідно з новим звітом Бюро перепису населення США. У Каліфорнії Сан-Франциско, яке втратило 7,5 відсотка мешканців під час епідемії, зазнало ще більшого скорочення населення.

Незважаючи на такі значні втрати, Нью-Йорк усе ще залишається найбільш густонаселеним містом США приблизно з 8,3 мільйонами мешканців. Лос-Анджелес посідає друге місце із 3,8 мільйонами, а Чикаго третє – з 2,6 мільйонами, згідно з опитуванням, проведеним у липні 2022 року. Обидва міста втратили населення з весни 2020 року, але ця цифра не сягнула 100 000, згідно з офіційними даними.

Х’юстон, штат Техас, як і раніше, входить до п’ятірки найбільших міст США, з населенням 2,3 мільйона осіб у липні 2022 року, а це означає, що до середини 2022 року він може відновити кількість населення, втрачену в перший рік епідемії. П’яте за величиною місто в США – Фенікс, штат Арізона, з населенням понад 1,6 мільйона жителів.

Втрати населення у великих містах були найбільшими в перші роки епідемії, повідомляє Федеральний реєстр даних.

З усіх штатів США Флорида має найбільшу кількість нових мешканців. З початку епідемії в південно-східний штат на узбережжі океану переїхало 655 000 людей з різних куточків країни. За даними Департаменту транспорту Флориди, 124 000 людей змінили нью-йоркські номерні знаки на нові на новому місці проживання.

Джерело:  (index.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня