У двох містах Литви відкриють українські школи

У двох містах Литви відкриють українські школи

10:37 Червень 5, 2023

Життя 820 2 хвилини

Magyar

У містах Каунас та Шяуляй в Литві на прохання батьків з України відкриють відділення Міжнародної української школи. Вони матимуть п’ятиденний графік навчання.

Про це повідомляє LRT.

«Упродовж року, у якому працюють наші п’ятиденні школи у Вільнюсі та Клайпеді, нам регулярно надходили звернення від українських батьків з усіх міст Литви з проханням відкрити нові відділення МУШ. Наші люди є скрізь. А найбільша українська школа в Європі, яка надає атестат державного зразка та навчає за затвердженими Міністерством освіти України програмами, – одна. І це наша школа», – розповідає директорка Міжнародної української школи Олена Внуковська.

Також вона додала, що лише за перші три дні реєстрації у двох містах сумарно записалися понад 450 українських дітей.

Загалом же в українських школах у Вільнюсі та Клайпеді навчаються понад 1300 українців.

Зазначимо, МУШ – це білінгвальний навчальний заклад, де велика увага крім української та англійської приділяється вивченню литовської мови. Для цього у навчальному закладі було написано нові спеціальні програми.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня