У Великоберезькому реформатському ліцеї пролунав останній дзвінок

У Великоберезькому реформатському ліцеї пролунав останній дзвінок

16:20 Червень 6, 2023

Життя 1300 6 хвилин

Magyar

3 червня останній дзвінок у Великоберезькому реформатському ліцеї пролунав для 19 випускників.

«У цей день для вас закінчується епоха. Ви покидаєте безпечні стіни ліцею. Ви повинні знати, що не випадково Всевишній скерував вас до цієї школи і не випадково після цього ви вступите в той чи інший виш. Адже Бог завжди піклується про нас і робить те, що для нас найкраще. Завжди пам’ятайте про це», – лунало напутнє слово для випускників, коли вони в рамках заходу зібралися в церкві на чолі з класним керівником Дьордєм Сабо.

Святкове богослужіння з нагоди події, до якого долучилися учні, батьки та рідні, очолив пастор ліцею Ласло Товт.

«Останніми роками ми мали нагоду відчути захист і підтримку Ісуса Христа, бо що б не сталося – епідемії, воєнні дії, сигнали повітряної тривоги, страшні новини та ще страшніша реальність – ми завжди могли піти під крило Господа і переконатися, що він хоче зберегти нас, дає силу вистояти, вказує шлях і показує наше життя в зовсім іншому світлі», – зазначив пастор. «Зараз ми думаємо, що потрібно протриматися, поки ця ситуація не закінчиться. Однак Слово відкриває горизонт спасіння через нашу витривалість і силу, яку ми отримуємо від Господа Ісуса Христа. Він хоче, щоб ви були з ним не в тимчасовому храмі на землі, а на його небесній батьківщині. Хто витримає з Господом усю дорогу, той дійде туди з його благодаттю! Тримаймося із силою Господньою!», – сказав пастор, звертаючись до випускників.

«Сьогодні закінчується епоха в житті молодих людей і починається інший період, повний надій…» — зазначив під час виступу консул Угорщини в Берегові Томаш Гайгато. Він закликав випускників і надалі допомагати один одному, поважати один одного і наполегливо працювати, щоби реалізувати свої мрії. «Наполегливо працюйте, щоби створити кращий, мирний світ», – зазначив дипломат.

Заступник єпископа Закарпатської реформатської церкви Янош Гейдер під час свого виступу констатував: «Важкі часи обтяжують нас, це правда. Але важкі часи також виховують сильних людей». «Бажаю вам бути сильними і переможцями на майбутньому шляху!» – побажав пастор, звертаючись до випускників.

Головний староста Закарпатської реформатської церкви Габор Данку подякував Всевишньому за можливість закінчити навчальний рік у «відносному спокої», а також висловив вдячність учителям і батькам, які залишилися вдома та продовжували виконувати свою роботу.

Пастор-секретар Бейла Надь привітав випускників у листі. Він зокрема закликав їх долати свій шлях зі смиренним серцем і щирою вірою в Бога, ніколи не відпускати руки Всевишнього, адже він завжди залишатиметься їхньою опорою і помічником. «Будьте дієвими, рішучими, мислячими, людьми, які планують і реалізовують свої плани», – наголосив пастор.

Після привітань із випускниками попрощалися десятикласники, котрі вручили їм символічні торбинки, зелені та червоні стрічки, як символ віри та зрілості.

Від імені випускників Кінче Зелік та Арон Молнар передали естафету десятикласникам Еніці Леврінц та Саболчу Савці. Цим випускники символічно повідомили молодшим, що на них чекають серйозні завдання, нові випробування та рішення, які змінюють долю, а в наступному навчальному році вони вже стануть більш дорослими, і повинні бути взірцем для решти учнів.

Далі випускники в рамках невеликого виступу декламували вірші, співали пісні, які містили щирі роздуми про віру в Бога, дружбу, важливість люблячої ​​родини, турботливої праці батьків і вчителів, про школу, вдячність Господу за людей, яких він послав у їхнє життя, а також про їхні надії на здійснення майбутніх цілей.

Директор навчального закладу Андраш Ковач привітав випускників та учасників заходу в листі. Він зокрема відзначив результати учнів, а також наголосив, що, незважаючи на нинішню надзвичайно складну ситуацію, вони наполегливо йшли до поставленої мети – отримати атестат про загальну середню освіту.

Від імені батьків Тібор Шимковіч подякував учителям за самовіддану педагогічну працю та можливості, які надає ліцей.

(CsA/Kárpátalja hetilap)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня