ВООЗ переробляє сертифікат Covid: він перетвориться на глобальну карту здоров'я

ВООЗ переробляє сертифікат Covid: він перетвориться на глобальну карту здоров'я

10:49 Червень 7, 2023

Життя 1049 2 хвилини

Magyar

Всесвітня організація охорони здоров’я ООН (ВООЗ) випустить глобальну картку здоров’я за зразком цифрової ID-картки Covid ЄС завдяки підписаній у понеділок угоді про партнерство. Угода була підписана в Женеві Генеральним директором ВООЗ Тедрос Аданом Гебреїсусом та Європейським комісаром з питань охорони здоров’я і безпеки харчових продуктів Стеллою Кіріакідіс з метою зміцнення глобальної безпеки у сфері охорони здоров’я.

Пандемія коронавірусу продемонструвала важливість цифрових рішень для полегшення доступу до медичних послуг. Генеральний директор ВООЗ заявив на церемонії підписання угоди, що сертифікат на вакцину ЄС перетвориться на “глобальне суспільне благо”.

За словами ВООЗ та Європейської комісії, глобальна схема цифрової сертифікації має на меті “полегшити мобільність і захистити громадян у всьому світі від нинішніх і майбутніх загроз для здоров’я, включаючи пандемії”.

Це перший структурний елемент глобальної мережі цифрової сертифікації ВООЗ у сфері охорони здоров’я, яка в майбутньому може охопити широкий спектр цифрових продуктів.

Генеральний директор ВООЗ каже, що ця мережа допоможе членам організації краще підготуватися до наступної епідемії або пандемії. Майбутня глобальна схема цифрової сертифікації буде “заснована на принципах справедливості, інновацій, прозорості та захисту даних і конфіденційності”.

ВООЗ не матиме доступу до персональних даних, але зможе перевіряти справжність сертифікатів.

Джерело:  (portfolio.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня