В Англії спостерігається значне зростання рівня захворюваності на венеричні хвороби

В Англії спостерігається значне зростання рівня захворюваності на венеричні хвороби

10:50 Червень 8, 2023

Життя 1245 3 хвилини

Magyar

Минулого року в Англії було діагностовано на п’ятдесят відсотків більше випадків гонореї, ніж позаминулого року, а загальна кількість – 82 592 випадки – стала новим рекордом із моменту початку збору статистики у 1918 році,  повідомляє Sky News із посиланням на звіт Агентства з охорони здоров’я Великої Британії (UKHSA).

Згідно зі звітом, ситуація з іншим поширеним захворюванням, що передається статевим шляхом, – сифілісом, також викликає тривогу: минулого року в острівній державі було зафіксовано найбільшу кількість випадків захворювання з часів Другої світової війни – 8 692.

Експерти кажуть, що це зростання лише частково можна пояснити збільшенням кількості людей, які проходять скринінг останніми роками. А це може бути частково пов’язано з тим, що молоді люди у віці від 15 до 24 років частіше змінюють сексуальних партнерів і часто не користуються презервативами, що могло б значно знизити ризик зараження хворобами, котрі передаються статевим шляхом.

Доктор Хаміш Мохаммед, епідеміолог Організації охорони здоров’я, зазначає, що люди, які часто змінюють партнерів і можуть мати секс із випадковим партнером більше одного разу, все одно повинні проходити медичні огляди. Навіть якщо у них немає симптомів захворювань, що передаються статевим шляхом, які зазвичай легко лікуються антибіотиками, але можуть викликати серйозні проблеми зі здоров’ям, такі як гонорея і хламідіоз, в тому числі безпліддя і запальні захворювання органів малого тазу.

Девід Фотергілл, голова Ради з питань добробуту громади Асоціації місцевого самоврядування, каже: нещодавно оприлюднені статистичні дані свідчать про те, що постачальники послуг у сфері сексуального здоров’я, які працюють на замовлення місцевої влади, перевантажені, і система може стати нестійкою без збільшення бюджетної підтримки.

 Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня