84% українців проти будь-яких територіальних поступок росії, - опитування КМІС

84% українців проти будь-яких територіальних поступок росії, - опитування КМІС

12:00 Червень 9, 2023

Життя 1259 2 хвилини

Magyar

Абсолютна більшість українців продовжують дотримуватися погляду, що жодні територіальні поступки росії не є припустимими.

Про це свідчать дані опитування КМІС.

Так, абсолютна більшість респондентів – 84% – продовжують дотримуватися погляду, що жодні територіальні поступки не є припустимим, навіть якщо через це війна триватиме довше і будуть інші загрози. Лише 10% вважають, що для досягнення миру і збереження незалежності можна відмовитися від деяких територій.

“Протягом року – з травня 2022 року до травня 2023 року – істотних змін у суспільних настроях практично не було. Кожного разу абсолютна більшість респондентів (82-87%) висловлювалися проти територіальних поступок і абсолютна меншість (8-10%) були готовими до них”, – зазначили соціологи.

Проти будь-яких територіальних поступок виступає абсолютна більшість населення у всіх регіонах України.

“Зокрема, серед жителів Сходу, 75% проти поступок (готові на поступки – лише 13%), а серед жителів Півдня – 86% проти поступок (готові – лише 8%). Порівняно з травнем 2022 року у всіх регіонах зберігається виразне домінування думки, що України не має поступатися жодними своїми територіями”, – додали у КМІС.

Проти будь-яких поступок виступає абсолютна більшість громадян незалежно того, якою мовою вони переважно спілкуються вдома. Якщо серед українськомовних громадян 85% проти поступок (готові до поступок – 10%), то серед російськомовних громадян – 80% (і також лише 13%) готові до поступок. 

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня