Греція спробує захиститися від лісових пожеж за допомогою дронів, датчиків і камер

Греція спробує захиститися від лісових пожеж за допомогою дронів, датчиків і камер

12:15 Вересень 5, 2023

Життя 1534 2 хвилини

Magyar

Прем’єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс оголосив комплексний пакет реформ, тим часом руйнівну пожежу в північно-східній частині країни досі не вдалоя локалізувати.

За словами прем’єр-міністра Кіріакоса Мітотакіса, вигоріла внаслідок лісових пожеж площа перевищить 150 тисяч гектарів. Найгірша ситуація в північно-східній частині країни, де вирує найбільша лісова пожежа в історії Євросоюзу. Пожежники борються з вогнем уже два тижні.

У відповідь на різку критику опозиції прем’єр-міністр оголосив про комплексні реформи.

«Ми застосуємо понад 100 безпілотників, за допомогою яких будемо контролювати чутливі точки, так ми негайно отримаємо інформацію, якщо десь спалахне пожежа. На всіх історичних об’єктах і в лісах необхідно встановити температурні датчики та камери. Потрібні кращі супутникові знімки, які в режимі реального часу інформуватимуть нас про поширення вогню. Нам також необхідні додаткові працівники, пожежники. Набір розпочнемо негайно, потрібно 500 лісівників і 1000 пожежників. Також маємо підтримати лісову службу та збільшити кількість лісівників. Більшу роль у нагляді відіграватимуть військові, особливо в критичних районах», – заявив Кіріакос Міцотакіс під час виступу в парламенті.

У північно-східній частині Греції працюють майже 600 пожежників, задіяно також 10 літаків і 7 гелікоптерів. У боротьбі з лісовими пожежами Греції надали допомогу 9 країн – членів ЄС.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня