У Берегові відбулося чергове засідання міськради

У Берегові відбулося чергове засідання міськради

15:30 Вересень 21, 2023

Життя 906 4 хвилини

Magyar

На позачерговій 30-й сесії Берегівської міської ради VIII скликання депутати проголосували за рішення про поділ земельних ділянок кладовищ в старостинських округах для будівництва ритуальних будинків, а також підтримали звернення до міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта, до членів президії ГО «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос»» та його керівника Олександра Мендуся.

Берегівську громаду сколихнула звістка про черговий трагічний випадок, який стався у плавальному басейні УСБ «Закарпаття» 17 вересня. Смерть молодого чоловіка вкрай негативно вплинула і на репутацію курортного міста – трагічна звістка швидко поширилася ЗМІ. Відомо, що спортивний басейн конструктивно призначений для стрибків у воду й має відповідну глибину (до 4 м) в супереч комфорту відвідувачів використовується не за призначенням, а в цілях рекреації та лікування. Наразі власники термального комплексу, на думку депутатів, отримують достатні прибутки, частина з яких мала би бути спрямована на зміцнення та розвиток матеріальної бази спортивного комплексу, насамперед задля безпеки відвідувачів. Відповідальність за цю трагічну подію несе керівник спортивної бази.

До речі, на запитання скільки відвідувачів басейну в день обслуговує спортбаза, присутній на сесії нинішній її керівник відмовився відповідати депутатам.

Бездіяльність та непрофесійне здійснення господарської діяльності директора спортивного комплексу викликає справедливе засудження. Мешканці Берегова неодноразово наголошували, що цей об’єкт повинен знаходитися у комунальній власності громади, адже спортивний комплекс був збудований силами берегівчан і за кошти берегівських підприємств та організацій.

Депутати впевнені, що в комунальному закладі дотримання всіх санітарних норм та правил безпеки були би першочерговими й обов’язковими на відміну від приватних структур для яких важливішим понад усе є фінансовий прибуток.

Беручи до уваги зазначені факти й зауваження, враховуючи нераціональне і безвідповідальне використання земельної ділянки та майна створеного силами й коштом місцевої громади, суспільний резонанс довкола чергового трагічного випадку, що стався 17 вересня 2023 року, Берегівська міська рада наполегливо рекомендує скликати позачергове засідання президії ГО «ВФСТ «Колос» де розглянути наступні питання:

1. Дати належну оцінку діям (бездіяльності) керівника УСБ «Закарпаття» й розглянути можливість про призначення професійного і відповідального директора спортивного комплексу.

2. Забезпечити безоплатний доступ до басейну військовослужбовцям та членам їх сімей, членам сімей загиблих воїнів, працівникам соціально-культурної, педагогічної та медичної сфер, комунальних підприємств та місцевого самоврядування Берегівської територіальної громади.

3. Забезпечити пільговий тариф відвідування басейну для мешканців Берегівської територіальної громади.

4. Розглянути пропозицію щодо передачі майнового комплексу УСБ «Закарпаття» у комунальну власність Берегівської міської територіальної громади, або продажу його по залишковій вартості, що надасть можливість фахово та раціонально використовувати базу Берегівською громадою, з урахуванням всіх діючих програм ГО «ВФСТ «КОЛОС»».

Про це повідомляє Берегівський міський голова Золтан Бабяк.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня