Для шукачів притулку, які проходять перевірки в Італії, запровадили штрафи

Для шукачів притулку, які проходять перевірки в Італії, запровадили штрафи

14:26 Вересень 24, 2023

Життя 601 5 хвилин

Magyar

Указ, виданий міністерством внутрішніх справ Італії в п’ятницю ввечері, може викликати серйозні суперечки. Згідно зі згаданим документом, шукачі притулку, спіймані на спробі уникнути перевірок, можуть бути оштрафовані на 5 000 євро, щоб не утримуватися під вартою під час розгляду їхньої заяви.

Шукачі притулку, які прибувають до Італії з країн, що вважаються безпечними, і намагаються ухилитися від перевірок, тепер повинні будуть внести заставу в розмірі майже 5 000 євро, якщо не хочуть, щоб їх затримали до завершення розгляду їхнього прохання про надання притулку. Про цей захід оголосило міністерство внутрішніх справ у п’ятницю ввечері.

2023 рік виявився рекордним за кількістю мігрантів, які прибули до Італії. За повідомленням уряду, на острові Лампедуза було оголошено надзвичайну міграційну ситуацію. До країни прибуло майже 133 000 шукачів притулку, що майже вдвічі більше, ніж минулого року.

Тим часом кількість мігрантів, які приїхали на Лампедузу, зменшилася через погану погоду. За декілька днів на італійський острів прибуло трохи більше 6 000 осіб, але переважну частину з них відправили в інші регіони Італії. Центр прийому мігрантів на Лампедузі, який ще кілька днів тому був переповнений, зараз очікує трохи більше 100 осіб.

Закриті табори на підході

Тим часом італійська влада вирішила створити перші закриті табори для утримання нелегальних іммігрантів на Лампедузі та італійсько-французькому кордоні. Префекти італійських провінцій відповідатимуть за визначення місць розташування закритих таборів для утримання нелегальних іммігрантів протягом місяця, заявив у п’ятницю в Болоньї міністр внутрішніх справ Маттео П’янтедозі, підтвердивши, що згадані заклади будуть створені далеко від великих міст.

Урядовець провів переговори з мерами опозиційної провінції Емілія-Романья щодо міграційної ситуації. Це третій регіон після Ломбардії та Венето на півночі, який прийняв найбільшу кількість людей, що висадилися на південному італійському узбережжі з початку року.

Міністр внутрішніх справ розповів про будівництво таборів. Буде створено по одному так званому депортаційному центру на кожну провінцію, щоб утримувати нелегальних іммігрантів до моменту їхньої висилки з країни після прийняття рішення про депортацію.

Раніше Маттео П’янтедозі заявив, що перший табір може бути побудований у районі прикордонного італійсько-французького міста Вентімілья. Його мер Флавіо Ді Муро також закликав вирішити проблему розміщення нелегальних іммігрантів. Зокрема він зазначив, що знову кожного дня сотні людей чекають на кордоні, а це спричиняє проблеми з безпекою та постачанням.

У той же час на острові Лампедуза вже почалося будівництво нового табору, і місцеві жителі оголосили, що в суботу проведуть демонстрації проти цього. За їхніми словами, вони не хочуть ще одного табору, оскільки нинішній центр, розрахований на 400 осіб, уже переповнений тисячами людей, а ще один табір заповнить іммігрантами весь острів.

Міністр внутрішніх справ Нікола Молтені заявив, що існує потреба в контрольованих закритих таборах для ізоляції небезпечних людей, засуджених за злочини. Він зазначив, що нинішня міграційна ситуація є екстремальною. «Туніс знаходиться на межі економічного, соціального та фінансового банкрутства. А Італія покинута європейськими інституціями. Дехто досі не зрозумів, що ті, хто опиняється на Лампедузі, прибувають до Європи», – зазначив Нікола Молтені.

 Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня