У Греції стадо овець з’їло 300 кг канабісу

У Греції стадо овець з’їло 300 кг канабісу

19:11 Вересень 24, 2023

Життя 2080 3 хвилини

Magyar

Поблизу міста Альмірос у Фессалії, Греція, вівці під час шторму зайшли в теплицю, де вирощували терапевтичну марихуану, і неочікувано з’їли майже 300 кг (600 фунтів ) урожаю цієї рослини.

Про “поганий рік” для грецьких фермерів пише NewsWeek.

Шторм Даніель призвів до найбільшої місячної кількості опадів у Європі. Невпинний дощ завдав хаосу центральному регіону, в тому числі Греції, поєднуючи проливні зливи зі зсувами, що зруйнували дороги та мости та пошкодили життєво важливі джерела води.

Намагаючись уникнути затоплення, стадо овець знайшло притулок у теплиці, де, користуючись нагодою, з’їли понад 600 фунтів канабісу.

Збентежений фермер Янніс Буруніс після цього спостерігав у його отари «дивну поведінку».

За його словами, вівці «стрибали вище за кіз, чого ніколи не буває».

«Я не знаю, сміятися чи плакати. У нас була спека, і ми втратили багато урожаю. У нас були повені, ми втратили майже все. Тепер ще й це… Стадо зайшло в теплицю і з’їло те, що залишилося. Я не знаю, що сказати, чесно», – розповів він.

У 2017 році уряд Греції легалізував використання канабісу в медичних цілях. У 2023 році Греція урочисто відкрила свій перший в історії завод з виробництва лікарського канабісу. Вирощування канабісу для використання в медичних цілях створило для країни необхідні економічні можливості.

Компанії почали робити значні інвестиції в країну. Грецькі урядовці прагнуть отримати потенційну економічну вигоду, запровадивши нормативну базу для вирощування, обробки та експорту лікарського канабісу.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня