Повна заборона куріння у Великій Британії: прем'єр готує закон для нового покоління

Повна заборона куріння у Великій Британії: прем'єр готує закон для нового покоління

10:55 Вересень 25, 2023

Життя 693 2 хвилини

Magyar

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак розглядає можливість запровадження повної заборони на паління для наступного покоління, що стане одним із найсуворіших заходів щодо вирішення проблем зі здоров’ям у світі, пише Financial Times.

Уряд Великої Британії вивчає приклад Нової Зеландії, де вік куріння поступово збільшується доти, доки цигарки та тютюн не зможуть продавати особам, які народилися 1 січня 2009 року та пізніше.

“Куріння – смертельно небезпечна звичка, від неї щороку помирають десятки тисяч людей, вона лягає важким тягарем на охорону здоров’я і економіку. Ми хочемо спонукати більше людей відмовитися від куріння і реалізувати нашу амбітну мету – позбутися куріння до 2030 року, тому ми вже зробили кроки для зниження рівня куріння”, – кажуть у британському уряді.

Тим не менш, ідея може зустріти серйозну відсіч з боку лібертаріанського крила Консервативної партії, яке не приймає відкритого втручання держави в громадську діяльність.

Саймон Кларк, директор групи курців Forest, заявив, що якщо Сунак введе такі заходи, то “це виведе державу нянь на новий рівень” і “не зупинить людей, а просто зажене продаж цигарок до підпілля та рук злочинних угруповань”.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня