Українські біженці в Японії зможуть отримати статус резидента

Українські біженці в Японії зможуть отримати статус резидента

09:04 Вересень 27, 2023

Життя 1803 2 хвилини

З 1 грудня іноземці, які прибули із зон конфлікту, зокрема і з України, матимуть право на отримання статусу довготермінового резидента з робочою візою.

Про це повідомляє Kyodo.

Зазначається, що нові зміни закону про імміграцію були розроблені для допомоги отримання дозволу на проживання особам із зон конфлікту, обставини яких не відповідають вимогам щодо дозволу біженців.

Японія є підписантом Конвенції ООН про біженців 1951 року, яка зобов’язує країни-члени надавати їм захист, проте евакуйовані із України та інших країн зі схожими обставинами не відповідають опису біженців, зазначеному у Конвенції.

За даними Агентства імміграційних служб Японії, станом на 20 вересня в країні перебував 2091 український біженець, включаючи 1931 особу, що проживає за візою “для певної діяльності” протягом одного року. Дозвіл на їх перебування в Японії вирішувався міністром юстиції. 

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня