У Будапешті для дітей українських біженців відкрили ігрову кімнату

У Будапешті для дітей українських біженців відкрили ігрову кімнату

11:23 Вересень 30, 2023

Життя 1712 3 хвилини

Magyar

Громадський центр допомоги біженцям Dévai Fogadó відкрив на своїй базі ігрову кімнату для дітей українських біженців. Тут мами можуть залишити свою малечу, якщо їм потрібно вирішити власні справи чи звернутися до лікаря.

Громадський центр допомоги біженцям Dévai Fogadó, який утримує євангельська церква, відкрив ігрову кімнату для дітей українських біженців. Під час урочистого відкриття дошкільнята, які відвідують садочки неподалік, виконали назку угорських народних пісень, вивчених спеціально з цієї нагоди.

Одна з цілей створення ігрової кімнати – надати можливість українським мамам-біженкам залишати своїх дітей у безпечних умовах, поки вони вирішуватимуть свої нагальні справи. Ще одна мета – об’єднати сім’ї та допомогти їм подолати стрес, спричинений війною.

«Ігровий куточок функціонує не лише як дитячий простір, тут ми також зможемо проводити заходи для зміцнення родинного зв’язку, зв’язку матері та дитини», – каже пасторка євангельської церкви, директорка Громадського центру Dévai Fogadó Марта Болба. За її словами, через надзвичайну ситуацію на матерях опинився величезний тягар, що може позначитися й на спокої та розвитку дітей.

Чимало українських біженців уже влаштували своє життя в Угорщині. Наталія з маленькою донечкою Алісою живуть у Будапешті вже півтора року. За словами мами, у них усе добре і вони залишаться тут до кінця війни. Наразі постало питання, куди Аліса піде до школи. Водночас друга дитина Наталії вже вчиться в будапештській початковій школі.

У Громадському центрі Dévai Fogadó допомагають не тільки українським біженцям, які прибувають до Будапешта, але й мігрантам із інших країн. У закладі євангельської церкви надають людям чимало послуг – від пральні до психологічної допомоги. З початку цього року підтримку тут отримало близько 5 тисяч людей.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня