Google оштрафували за дискримінацію за ознакою статі

Google оштрафували за дискримінацію за ознакою статі

14:58 Жовтень 24, 2023

Життя 1729 2 хвилини

Magyar

Суд присяжних визнав компанію Google винною у гендерній дискримінації, присудивши Ульку Роу, керівнику Google Cloud, 1,1 мільйона доларів відшкодування збитків.

Справа виникла після того, як Роу подала позов проти технологічного гіганта, стверджуючи, що їй платили менше, ніж його колегам-чоловікам з меншим досвідом, і що їй було відмовлено в підвищенні у відповідь на його скарги, як всередині компанії, так і пізніше в суді– пише The Verge.

Перед судовим розглядом Роу заявила, що її робота в Google була затьмарена нерівною оплатою праці та ставленням до неї, яке вона пов’язувала зі своєю статтю. Жінка також стверджувала, що її виключили з списку кандидатів на підвищення, а обрали чоловіка, який не відповідав кваліфікації для цієї посади, а потім відмовили в іншому подібному підвищенні.

Кара Грін, адвокат фірми Outten & Golden, заявила, що “одноголосний вердикт не тільки підтверджує твердження Роу про жорстоке поводження з боку Google”, але й посилає чіткий сигнал про те, що “дискримінація і помста не будуть терпимими на робочому місці”.

Грін визнала зусилля тисяч “гуглерів”, які вимагали реформ у 2018 році. У 2018 році понад 20 000 співробітників і підрядників Google провели акцію протесту після розслідування New York Times, яке показало, що співзасновник Android отримав 90 мільйонів доларів після звільнення з компанії через звинувачення в сексуальних домаганнях.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня