В Ужгороді провели фотовиставку «Насилля»

В Ужгороді провели фотовиставку «Насилля»

17:11 Листопад 27, 2023

Життя 562 3 хвилини

Magyar

На фотовиставці “Насилля” авторки Кетрін Кіш в Закарпатській науковій бібліотеці імені Ф. Потушняка представили 36 робіт. У кожній темі – 12 світлин.

Про це Суспільному розповіла організаторка заходу Тетяна. За її словами, роботи поділені на три теми: інформаційне насильство, самоідентифікація та домашнє насильство. Експозицію відкрили в Закарпатській науковій бібліотеці імені Федора Потушняка.

“Фотопроект приурочений до Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля», так і називається сам проєкт «Насилля». Я вважаю, що не тільки в нашій країні, а взагалі в світі є теми: про які треба говорити, є теми про які людям говорити незручно, а є теми про які варто говорити. Дуже часто люди вважають, що в сім’ї зґвалтування, а воно є і воно карається законом. Людина має почувати себе в безпеці і кожен хто про це почне говорити та достукаєтья хоча б до одної людини, покращить не лише своє життя, а й життя в усій країні”, — розповідає фотохудожниця Кетрін Кіш.

Виставка “Насилля” складається з 36 фотографій, з них на 12 – зображена Юлія Соломонюк.

“Я особисто від Катерини, дізналася про те, що вона планує робити такий проєкт і вона розповіла, що хоче зробити про інформаційне насильство, а мені, як нікому іншому, близька ця тема. Я стала жертвою фейкової інформації, недостовірної інформації, через це постійно стресувала, тому мені як нікому іншому було простіше показати ці емоції і боротьбу з ними”, — розповідає модель експозиції виставки Юлія Соломонюк.

За словами організаторки заходу Тетяни, представлені роботи фотохудожниці поділені на три теми: інформаційне насильство, самоідентифікація та домашнє насильство. У кожній темі – 12 світлин.

“Ми хочемо показати важливість виходу з токсичних стосунків, привернути увагу до домашнього насильства, показати історії людей, які потрапляють в такі ситуації і як вони можуть від них звільнитися”, — додає Тетяна.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня