В Україні відтепер надаватимуть психосоціальну допомогу у військових частинах

В Україні відтепер надаватимуть психосоціальну допомогу у військових частинах

17:16 Грудень 4, 2023

Життя 927 2 хвилини

Magyar

В Україні розпочалося надання послуги соціального супроводу військовим та їхнім родинам на базі військових частин. Соціальний супровід – це можливість отримати допомогу у цивільних питаннях для військового та його родини на початку служби, під час її проходження та на етапі демобілізації. Наразі пілотний проєкт запустили у 4 областях.

Про це повідомила пресслужба Міністерства соціальної політики України у Фейсбуці.

“Ключова мета послуги – це надати психосоціальну підтримку військовому та родині у питаннях, що не стосуються напряму військової служби. Наприклад, проконсультувати щодо оформлення документів чи представництва в державних установах, проінформувати щодо виплат та пільг, забезпечити правничу допомогу, допомогу у профілактиці залежностей, організувати підтримку сім’ї разом із фахівцями соціальної роботи у громаді”, – зазначили у пресслужбі.

Наразі пілот стартує у чотирьох областях – Полтавська, Київська, Івано-Франківська та Волинська. Там відібрані військові частини, які перші долучаться до проєкту. Уже відомі надавачі послуг – тобто ті організації, які й забезпечать цю підтримку.

Серед організацій, які долучилися до проєкту, БФ “Наше право”, БФ “Вівторок”, громадський рух “Жіноча сила України”, БФ “Там, де ми – там Україна”.

У Мінсоцполітики зауважують, що залучення неурядових організацій до процесу надання послуг дозволить розширити ринок надавачів соціальних послуг, а головне – покращити ефективність надання таких послуг завдяки відповідній експертизі. 

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня