![На Закарпатті захисникам неба передали понад 30 авто](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/081220231702027493.jpeg)
На Закарпатті захисникам неба передали понад 30 авто
Як інформує голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, учора передали понад 30 машин зенітно-кулеметному батальйону, який виконує бойові завдання з охорони повітряного простору в регіоні.
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/081220231702027493.jpeg)
Машини обладнані великокаліберними кулеметами, засобами автономного зв’язку, спостереження, раннього виявлення цілей та іншими спецзасобами. Техніка вже направлена на бойове чергування.
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/081220231702027495.jpeg)
Дякую підприємцям краю за підтримку й особисту державницьку позицію щодо важливості забезпечення сектору оборони необхідними засобами. Це спільна справа, від якої залежить наша перемога та майбутнє нашої країни.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися