Третина української молоді після закінчення школи хоче виїхати за кордон

Третина української молоді після закінчення школи хоче виїхати за кордон

12:29 Лютий 15, 2024

Життя 783 3 хвилини

Magyar

Кожен четвертий український школяр після закінчення школи хоче виїхати за кордон, свідчать дані опитування, проведеного українським соціологічним агентством Vox Populi, повідомляє The Kyiv Independent.

Всього було опитано 1397 учнів віком від 14 років, 1288 батьків та 1141 учитель у різних регіонах України. Серед учнів 33-36 відсотків опитаних походять із прифронтових територій. 

За даними опитування, 53 відсотки студентів хочуть залишитися в Україні після закінчення школи, 23 відсотки прагнуть змінити поточне місце проживання. Водночас 26 відсотків висловили бажання виїхати за кордон, решта 20 відсотків ще не вирішили, де будуть жити.

Серед міських школярів частка тих, хто бажає виїхати за кордон, становить 31 процент, а серед сільських – 16.

У прифронтових регіонах 81 відсоток учнів навчається онлайн. У західній частині України 64 відсотки школярів переважно або постійно навчаються онлайн.

У прифронтових регіонах 87 відсотків вчителів зазначили, що через повномасштабне вторгнення Росії збільшилося навантаження через проблеми з безпекою та необхідність приділяти більше часу психологічній та емоційній підтримці учнів.

63 відсотки з усієї України вказали на те, що успішність їхніх учнів погіршилася через війну.

Опитування показало, що 83 відсотки вчителів і 70 відсотків батьків школярів оптимістично дивляться в майбутнє. Так само вважають 52 відсотки підлітків, песимістично дивляться в майбутнє України 24 відсотки опитаних школярів.

Опитування також виявило відмінності між дівчатами та хлопцями. 20 відсотків хлопців заявили, що потребують психологічної чи емоційної підтримки, тоді як серед дівчат цей відсоток становить 32.

Дослідження проводилося за підтримки Міністерства освіти України, Європейського Союзу, а також країн – членів ЄС – це Німеччина, Польща, Данія та Словенія.

(index.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня