В Україні збільшилася частка тих, хто вважає, що країна йде в неправильному напрямку – КМІС

В Україні збільшилася частка тих, хто вважає, що країна йде в неправильному напрямку – КМІС

16:53 Лютий 15, 2024

Життя 931 3 хвилини

Magyar

Згідно з новим опитуванням, частка українців, які вважають, що справи в країні розвиваються в неправильному напрямку, зросла з 32% у грудні 2023 року до 46% у лютому 2024 року.

У лютому, порівняно з груднем 2023 року, зросла частка українців, які вважають, що справи в країні розвиваються в неправильному напрямку. Про це йдеться у новому опитуванні Київського міжнародного інституту соціології.

За результатами опитування соціологи дійшли висновку, що в Україні продовжує знижуватися частка тих, хто вважає, що справи розвиваються в правильному напрямку. Порівняно з груднем 2023 року зараз уперше більше тих, хто вважає напрямок справ неправильним. Так, у грудні 2023 року 54% вважали напрямок справ правильним, а зараз показник знизився до 44%. Натомість з 32% у грудні 2023 року до 46% у лютому 2024 року стало більше тих, хто вважає напрямок справ неправильним.

Причому, 11% опитаних вважають, що Україна рухається безумовно у правильному напрямку, а 33% – скоріше у правильному. 10% українцям важко відповісти на це питання.

Більш критично налаштовані мешканці західної України, де 55% вважають напрямок справ неправильним, проти 35%, які вважають його правильним. В інших регіонах трохи більше тих, хто вважає напрямок справ правильним.

В центральній Україні 47% опитаних вважають, що Україна рухається в правильному напрямку, проти 44%, у південній – 48% вважають, що напрямок правильний, а 43%, що неправильний. На сході – 48% українців вважають напрямок України правильним, а 36% – навпаки.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня