Через поширення лихоманки денге в аеропортах Італії призначено спеціальні медичні перевірки

Через поширення лихоманки денге в аеропортах Італії призначено спеціальні медичні перевірки

13:58 Лютий 16, 2024

Життя 1652 2 хвилини

Magyar

Міністерство охорони здоров’я Італії наказало проводити спеціальні перевірки осіб і товарів, які прибувають в аеропорти з країн, уражених поширенням лихоманки денге.

Крім того, необхідно проводити ретельну дезінфекцію літаків, які прибувають із Бразилії та Аргентини, а також низки інших країн.

Аеропорти отримали попередження про необхідність підготуватися до можливих надзвичайних ситуацій. У міжнародному аеропорту Риму вже кілька місяців використовують великі банери, щоб звернути увагу пасажирів на профілактику та на те, що саме слід робити, якщо вони помічають симптоми захворювання.

Рішення МОЗ поширюється на всі міжнародні пункти пропуску, включаючи великі порти Італії.

Заплановано і сповіщення пасажирів, які вилітають або повертаються з Італії до Бразилії, за допомогою повідомлень на смартфон.

Вірус лихоманки денге поширюється комарами. Після малярії це друга за поширеністю інфекція, що передається комарами в тропічних і субтропічних країнах.

Через раптове збільшення кількості випадків захворювання на початку лютого в кількох штатах Бразилії було оголошено медичний надзвичайний стан.

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), минулого року кількість зареєстрованих випадків лихоманки Денге побила рекорд – понад п’ять мільйонів вражених лихоманкою. У січні цього року кількість випадків перевищила шістсот тисяч.

hirado.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня