Рада заборонить військовим публікувати відео в соцмережах

Рада заборонить військовим публікувати відео в соцмережах

17:25 Лютий 22, 2024

Життя 878 2 хвилини

Magyar

Нардепи вважають, що окупанти за відео можуть визначити геолокацію українських військовослужбовців.

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист. Окрім розширення прав, їм буде заборонено публікувати деяку інформацію в інтернеті. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк у Telegram в четвер, 22 лютого.

Законопроєкт №10313 містить норму, згідно з якою військовослужбовці не мають права поширювати в медіа та інтернеті інформацію, яка дозволяє визначити (зокрема шляхом обробки, аналізу та узагальнення за допомогою спеціального програмного забезпечення):

  • геопросторові дані про військові об’єкти, військові частини (підрозділи) та військовослужбовців під час виконання покладених на них завдань;
     
  • характер цих завдань та сили і засоби, що залучені до їх виконання.
     

Крім того, законопроєкт врегулює норми щодо надання військовослужбовцям одноразової відпустки при народженні дитини зі збереженням грошового забезпечення у повному розмірі та питання про нарахування пенсій для військовослужбовців.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня