![Україна повернула ще двох дітей із тимчасово окупованої Луганщини](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/325852-5049-new-960x500-0.webp)
Україна повернула ще двох дітей із тимчасово окупованої Луганщини
Україні вдалося повернути двох сестер-підлітків, які майже два роки жили під російською окупацією в селі в Луганській області.
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/325852-5049-new-960x500-0.webp)
Про це пише Мінреінтеграції.
“Майже два роки двоє дівчат-підлітків не могли побачити маму через війну. Сьогодні вони нарешті зустрілися. Вивезти рідних сестер із тимчасово окупованої території Луганської області допомогли Мінреінтеграції та Громадська спілка “Українська мережа за права дитини”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що на момент повномасштабного вторгнення сестри жили з бабусею та дідусем у невеликому селі на Луганщині. Проте селище швидко окупували, тож вивезти дітей одразу не вдалося.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися