В Афганістані запровадили нові заборони для жінок

В Афганістані запровадили нові заборони для жінок

14:00 Лютий 26, 2024

Життя 642 2 хвилини

Magyar

Влада провінції Хост на сході Афганістану заборонила місцевим теле- і радіостанціям приймати в ефірі дзвінки від жінок, посилаючись на захист моралі, повідомляє організація моніторингу ЗМІ «Афганський журналістський центр» (AFJC).

Організація наводить лист від поліції провінції, в якому йдеться про те, що жінки, котрі дзвонили на освітні програми приватних мовників, «хотіли мати незаконні стосунки» з ведучими та «поводилися невідповідно».

У листі наголошується, що мовники навіть не мають ліцензії на трансляцію освітніх програм.

З тих пір, як таліби виключили дівчат зі сфери освіти, засоби масової інформації намагаються розширити освітні програми, зазначає AFJC.

За даними організації, в провінції працюють 15 радіостанцій і три приватні телекомпанії.

Відколи таліби прийшли до влади, а це сталося в серпні 2021 року, вони поступово виключили дівчат і жінок із системи освіти. Хоча влада постійно заявляє, що працює над тим, щоб дозволити їм повернутися до системи освіти, наразі дівчатам в Афганістані дозволено відвідувати школу лише до 6-го класу. Єдиним винятком є ​​релігійні школи та школи акушерок і медсестер, які діють у деяких регіонах.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня