![Десять багатодітних родин з Покровського району Донеччини евакуювалися на Закарпаття](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/280220241709128142.jpeg)
Десять багатодітних родин з Покровського району Донеччини евакуювалися на Закарпаття
На залізничному вокзалі в Мукачеві багатодітні сім’ї зустріли Петро Добромільський – заступник голови Закарпатської ОВА, керівник Мукачівщини Едгар Токар, психологи, фахівці соціальних служб та Червоний Хрест Закарпаття.
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/280220241709128142.jpeg)
«Багатодітні родини вдалося евакуювати з гарячих точок. Люди були змушені покинути свої домівки через постійні ворожі обстріли. На Закарпатті вони отримають всю необхідну допомогу та підтримку», – зазначив Петро Добромільський.
За його словами, 35 вимушених переселенців, серед яких – 19 дітей, розмістять у шелтерах на Хустщині. В таких осередках у селах Імстичево й Противень багатодітні сім’ї матимуть комфортні умови для проживання, швидкої адаптації та інтеграції в життя громади.
Петро Добромільський подякував віцепрем’єр-міністерці Ірині Верещук, команді Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia, в співпраці з якими вдалося евакуювати родини.
Про це повідомляє Закарпатська обласна військова адміністрація.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися