ЄС спрямовує 171 млн євро гуманітарної допомоги на Східну Африку

ЄС спрямовує 171 млн євро гуманітарної допомоги на Східну Африку

09:39 Березень 1, 2024

Життя 659 2 хвилини

Magyar

ЄС виділяє 171 мільйон євро на гуманітарну допомогу для жителів Африканського Рогу, які все більше потребують її, оскільки регіон потерпає від численних конфліктів, екстремальних кліматичних явищ та економічних потрясінь, повідомила Європейська комісія.

Фінансування підтримує гуманітарні проєкти в Джибуті, Ефіопії, Кенії, Сомалі, Південному Судані, Уганді та Ефіопії. 7 мільйонів євро буде витрачено для програм реагування на стихійні лиха в регіоні.

Фінансування ЄС допоможе подолати гостру продовольчу кризу, покращити доступ до базових послуг, забезпечити освіту та захист дітей в умовах гуманітарної кризи, а також створити системи, які допоможуть запобігти наслідкам катастроф за допомогою планування на випадок надзвичайних ситуацій та раннього реагування.

За оцінками ЄС, близько 65 мільйонів людей потребують негайної допомоги. Гостра продовольча криза в регіоні Африканського Рогу має руйнівний вплив на десятки мільйонів вразливих людей.

Крім того, спостерігається масове вимушене переміщення як всередині країн, так і через кордони. Уганда, Судан та Ефіопія приймають найбільшу кількість біженців в Африці. Виживання переміщеного населення залишається значною мірою залежним від зовнішньої допомоги.

 

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня