Україна ідентифікувала понад 2800 тіл військових

Україна ідентифікувала понад 2800 тіл військових

09:38 Березень 2, 2024

Життя 568 2 хвилини

Вдалося ідентифікувати понад 2800 тіл та фрагментів. Триває процес пошуку їхніх рідних для повернення для поховання.

В Україні ідентифіковано 2800 тіл і фрагментів військових, триває пошук їхніх рідних. Про це повідомив омбудсмен Дмитро Лубінець у Telegram 1 березня, посилаючись на дані міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини відзвітував про зустріч із членами сімей загиблих військовослужбовців, що відбулася 29 лютого.

“Через звернення членів сімей військовослужбовців зі скаргами на довготривалий термін ідентифікації невпізнаних тіл захисників наша інституція запросила представників державних органів для спілкування, з’ясування причин та обговорення шляхів, які допоможуть розв’язати проблему”, – розповів він.

Омбудсмен повідомив, що наразі, зі слів глави МОЗ, понад 2800 тіл та фрагментів вдалося ідентифікувати. Триває процес пошуку їхніх рідних для повернення для поховання.

За словами представників державних органів, рідні не можуть знайти тіл захисників, оскільки вони ще не передані українській стороні. Однак процес репатріації тіл відбувається і про це повідомляють публічно.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня