Коста-Ріка закрила всі свої зоопарки

Коста-Ріка закрила всі свої зоопарки

15:08 Травень 14, 2024

Життя 555 2 хвилини

Magyar

У Коста-Ріці назавжди закрили всі державні зоопарки, три сотні тварин із двох останніх закладів днями перевезли в центр реабілітації диких тварин, розташований на околиці столиці Сан-Хосе. Переселення тварин під наглядом ветеринарів проводили співробітники поліції та Міністерства охорони навколишнього природного середовища.

«Ми на шляху до того, щоб стати країною без зоопарків, з баченням майбутнього, яке акцентує увагу на захисті дикої природи та заповідниках», — підкреслив Франц Таттенбах, міністр навколишнього середовища країни, виступаючи перед журналістами.

Коста-Ріка 11 років тому прийняла закон про захист фауни і флори, в рамках якого один за одним закрили державні зоопарки.

Водночас закон не поширюється на приватні зоопарки, яких у країні щонайменше 18.

Згідно з початковими планами, зоопарк ім. Симона Болівара та ще один парк дикої природи поблизу столиці теж мали закрити ще у 2014 році. Хоча зоопарки належали державі, ними керував фонд, який подав до суду скаргу щодо рішення на заплановане закриття. Через це процес закриття двох зоопарків затримався на десять років.

MTI

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня