На Закарпатті продовжується розбудова й модернізація об'єктів медичної інфраструктури

На Закарпатті продовжується розбудова й модернізація об'єктів медичної інфраструктури

15:51 Травень 18, 2024

Життя 1042 2 хвилини

Magyar

На Закарпатті продовжується розбудова й модернізація об’єктів медичної інфраструктури, які забезпечують лікування та реабілітацію наших захисників.

Один з таких – Берегівська центральна районна лікарня ім. Б. Ліннера, де зараз фінішує будівництво п’ятиповерхового блоку «А» стаціонару з перехідною галереєю лікувального комплексу закладу.

Роботи майже завершені.

Провів нараду з лікарями та підрядниками. Обʼєкт має бути завершений у визначені строки та забезпечити розширення можливостей лікування й відновлення військових, які отримали поранення на фронті.

У межах проєкту вже виконали перепланування приміщень п’яти поверхів, що передбачало також влаштування двох ліфтів, системи гарячого водопостачання, інженерних мереж та низку інших робіт.

У новому корпусі розташовані:

  • відділення реабілітації та функціональної діагностики, рентгенодіагностики, а також рентгенодіагностичне відділення;
  • дитяче відділення;
  • палатне хірургічне відділення;
  • реанімаційне відділення;
  • пологове відділення з гінекологією.

Завершується встановлення пожежної сигналізації, системи пожежогасіння, компʼютерної мережі та газопостачання. На черзі – закупівля і встановлення медичного обладнання. Для цього співпрацюємо з нашими угорськими партнерами.

Проєкт започатковано та профінансовано державним бюджетом у межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво». Співфінансування забезпечили з обласного бюджету.

Важливо, що попри війну та нестачу коштів ми створюємо додатковий медичний осередок для підтримки й відновлення бійців, які отримали поранення, захищаючи незалежність країни. Воїни – наш беззаперечний пріоритет.

Дякуємо Президенту Володимиру Зеленському, Уряду за підтримку та увагу до Закарпаття.

Рухаємося далі.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня