Голів ОСББ уповноважать вручати повістки військовозобов'язаним

Голів ОСББ уповноважать вручати повістки військовозобов'язаним

09:17 Травень 21, 2024

Життя 1007 3 хвилини

Magyar

Повістки військовозобов’язаним можуть вручати керівники установ або ФОП, які надають послуги з управління багатоквартирними будинками. Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів №560 від 16 травня, опублікованій на сайті уряду.

У постанові “Про затвердження порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період” зазначено, що вручення повісток резервістам і військовозобов’язаним здійснюють цілодобово за адресою місця проживання або адресою задекларованого місця проживання, роботи, навчання, у громадських місцях, місцях масового скупчення людей, територіальних центрах комплектування й соціальної підтримки (ТЦК), на блокпостах, пунктах пропуску через державний кордон України.

Зокрема, за місцем проживання повістки уповноважені вручати групи оповіщення, до складу яких можуть входити представники районних, міських державних або військових адміністрацій, виконавчих органів місцевих рад, ТЦК, поліцейські, а також під час оповіщення жителів багатоквартирних будинків – керівник установи або фізична особа – підприємець, яка надає послуги з управління багатоквартирними будинками, або голова правління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.

За місцем роботи або навчання резервістів і військовозобов’язаних можуть оповістити представники роботодавця або закладу освіти, представники ТЦК і групи сповіщення, до складу яких можуть входити представники районних і міських адміністрацій (військових адміністрацій), співробітники ТЦК і поліцейські.

У громадських місцях, громадських будівлях і спорудах, місцях масового скупчення людей, на пунктах пропуску (блокпостах), пунктах пропуску через державний кордон України резервістів і військовозобов’язаних можуть оповіщати представники ТЦК і групи сповіщення.

Під час вручення повістки представник ТЦК або поліцейський здійснюватимуть фото- і відеофіксацію, зазначено в порядку проведення призову.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня