У державному реєстрі зареєстровано 1,2 млн ветеранів, після перемоги їх кількість зросте – Кушнір

У державному реєстрі зареєстровано 1,2 млн ветеранів, після перемоги їх кількість зросте – Кушнір

19:11 Травень 27, 2024

Життя 501 2 хвилини

В Україні у державному реєстрі на сьогодні зареєстровано 1,2 млн ветеранів, а після завершення війни їх кількість зросте до 5-6 млн осіб.

На сьогодні в Україні зареєстровано 1,2 млн ветеранів, а після завершення війни їх кількість зросте до 5-6 млн осіб. Про це заявив заступник міністра у справах ветеранів Максим Кушнір на саміті «Шлях ветерана від військової служби до цивільного життя».

Зараз у нас у державному реєстрі зареєстровано 1,2 млн ветеранів. Але, ми розуміємо, що скільки зараз перебувають хлопців та дівчат на фронті й вони ще не мають статусу. Після перемоги ми бачимо, що кількість ветеранів, тобто та категорія, яка відноситься до нас, становитиме 5-6 млн осіб,

– сказав Кушнір.

Він зазначив, що 70% ветеранів мали офіційне працевлаштування до мобілізації, а ще 10-15% виходитимуть на пенсію після повернення з війни.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня