Moderna заявляє, що її комбінована вакцина проти грипу та коронавірусу є успішною

Moderna заявляє, що її комбінована вакцина проти грипу та коронавірусу є успішною

12:11 Червень 13, 2024

Життя 446 2 хвилини

Magyar

Біотехнологічна компанія хоче зробити вакцину простішою у застосуванні і таким чином продати більше вакцин.

Компанія Moderna оголосила про успішне випробування своєї комбінованої вакцини проти грипу та Covid, що наблизило виробника до виведення її на ринок на один крок.

Під час випробування учасники були розділені на дві групи, одна з яких отримувала вакцину від грипу одного з конкурентів компанії та вакцину від коронавірусу Moderna, а інша – щеплення комбінованою вакциною. Згідно із заявою компанії, комбінована вакцина викликала сильнішу імунну відповідь у людей старше 50 років, ніж вакцини, введені окремо, повідомляє Bloomberg.

Moderna зараз співпрацює з владою над наступними кроками і заявила, що як її вакцина проти грипу, так і її остання вакцина проти Covid показали позитивні результати.

Компанія очікує, що комбіновані вакцини збільшать рівень вакцинації, оскільки це зручніше, ніж приймати дві окремі вакцини. Це також може допомогти компанії подолати розрив між вакцинами проти коронавірусу та грипу.

Адже в минулому сезоні майже половина дорослого населення США зробила щеплення від грипу, тоді як для Covid цей показник становив лише 23 відсотки.

Moderna також працює над створенням комбінованих вакцин проти грипу RSV та грипу RSV-Ковід.

Джерело:  (portfolio.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня