У Латвії звели вже 130 кілометрів паркану на кордоні з росією

У Латвії звели вже 130 кілометрів паркану на кордоні з росією

18:22 Червень 13, 2024

Життя 553 2 хвилини

На латвійсько-російському кордоні звели близько 130 кілометрів паркану, що становить 46% від загальної протяжності кордону. 

Про це, як пише “Європейська правда”, повідомив портал Delfi

Будівельні роботи тривають одночасно на шести ділянках, і завершення паркану на пріоритетних ділянках планується до кінця 2024 року, сказала член правління підприємства Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) Олена Гаврилова.

“Будівництво паркану на латвійсько-російському кордоні, якого бракує, є одним із найвищих пріоритетів VNĪ, тому робиться все можливе, щоб забезпечити максимально швидкі темпи будівництва, і роботи тривають одночасно на кількох ділянках”, – заявляє Гаврилова, наголошуючи, що на тиждень у середньому будують ділянку завдовжки шість кілометрів.

Будівельні роботи на особливо складних ділянках завдовжки близько 28 кілометрів і будівництво інфраструктури триватимуть до кінця 2025 року, зазначила Гаврилова.

Загалом латвійсько-російський кордон становить 283,6 кілометра. 

Проєкт будівництва східного кордону контролюється Комітетом з нагляду за будівництвом інфраструктури зовнішнього кордону, до складу якого входять різні міністерства та відомства країни. 

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня