Зеленський втратив 20% підтримки українців: який зараз рейтинг у президента

Зеленський втратив 20% підтримки українців: який зараз рейтинг у президента

19:33 Червень 17, 2024

Життя 1156 2 хвилини

Magyar

Президент України Володимир Зеленський за рік втратив понад 20% своєї підтримки серед громадян. Наразі його діяльність схвалюють 56% українців, а ще у вересні-2023 було 77%. Водночас абсолютна більшість (70%) вважає, що він має залишатися на своїй посаді до кінця дії режиму воєнного стану.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) у межах проєкту Mobilise із 26 травня до 1 червня. У дослідженні взяли участь 2 011 повнолітніх респондентів підконтрольних регіонів України. Скоріше або повністю діяльність президента схвалюють наразі 56% українців. А 37% опитаних – не схвалюють. У попередньому опитуванні у вересні 2023 року 77% підтримували його, тож рівень знизився, але все ще залишився високим.

Водночас є тенденція до зниження частки тих, хто ставиться до глави держави із захопленням – із 33% у липні 2022 року до 8% нині.). Однак загалом більшість українців – 69% – мають до нього нейтрально-позитивне ставлення.

Крім того, 70% опитаних громадян згодні, що Зеленський має залишатися президентом до закінчення війни. Залежно від регіону проживання з цим згодні 65-74% респондентів, тобто переважна більшість українців не ставлять під сумнів легітимність президента. А протилежну думку висловлюють 22% опитаних.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня