ЄС оголосив тендер на 9,5 млн євро для транскордонних новин ЄС

ЄС оголосив тендер на 9,5 млн євро для транскордонних новин ЄС

11:24 Червень 19, 2024

Життя 549 2 хвилини

Magyar

Європейська комісія оголосила два тендери на отримання 9,5 мільйона євро для медіа-організацій ЄС на виробництво та розповсюдження новин у цифровому форматі або інноваційних аудіо-форматах, повідомила в понеділок брюссельська організація.

Згідно з повідомленням Європейської Комісії, в рамках першого конкурсу заявок буде профінансовано два проєкти, які поширюватимуть цифровий контент щонайменше шістьма мовами ЄС.

Метою є збільшення кількості незалежних репортажів у цифровому форматі, щоб читачі могли обирати з широкого спектру новинного онлайн-контенту, йдеться у повідомленні.

Другий конкурс заявок спрямований на фінансування проєкту, що фокусується на виробництві аудіоконтенту, такого як підсумки новин, репортажі, документальні фільми, журнальні програми та ток-шоу. Конкурс призначений для новинних ЗМІ та, зокрема, медіа-організацій, що спеціалізуються на аудіоформатах.

Метою конкурсу є охоплення якомога більшої кількості людей аудіоконтентом з незалежних джерел, включаючи транскордонний контент, щоб його могло почути якомога більше громадян у державах-членах, особливо в країнах, де інформація про справи ЄС є дефіцитною”, – йдеться в повідомленні.

Рішення про виділення коштів буде прийнято Європейською Комісією на основі результатів двох конкурсів заявок. Конкурси передбачають виділення 5 млн євро на цифрові новини та 4,5 млн євро на аудіо. Переможці будуть працювати з повною редакційною незалежністю, йдеться у повідомленні.

Кінцевий термін подачі заявок – 19 вересня.

Джерело:  (hirado.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня