ЮНІСЕФ передав Україні 40 автівок для медиків

ЮНІСЕФ передав Україні 40 автівок для медиків

19:43 Червень 21, 2024

Життя 464 3 хвилини

Magyar

ЮНІСЕФ за сприяння уряду Іспанії передав Міністерству охорони здоровʼя України 40 автомобілів для первинної ланки.

Автівки призначені для надання патронажної допомоги новонародженим на дому.

Про це на брифінгу, присвяченому передачі автівок, сказав міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко.

«Сьогоднішні автомобілі, які поїдуть у центри первинної медико-санітарної допомоги, підтримують ту ініціативу, яку ми реалізуємо разом з ЮНІСЕФ – забезпечення патронажем новонароджених дітей, які у тому числі і проживають у віддалених населених пунктах», – сказав Ляшко.

Як додав міністр, йтиметься не тільки про патронажні візити медсестер, а й про можливості доїзду сімейних лікарів у віддалені населені пункти.

Машини будуть доставлені до центрів первинної медико-санітарної допомоги Дніпропетровської, Харківської, Житомирської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Чернігівської, Київської областей та міста Києва.

«Домашні візити роблять якісну первинну медичну допомогу та послуги доступнішими для дітей від зачаття до двох років, — у період, який є вирішальним для формування мозку та нервової системи дитини. Домашні візити дають змогу на ранній стадії виявити проблеми та ризики, пов’язані зі здоров’ям, такі як пропущені планові щеплення, можливі порушення розвитку. Завдяки ранньому виявленню діти, їхні батьки та опікуни можуть терміново отримати потрібні їм послуги та підтримку», — сказала на брифінгу заступниця голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні Віра Мендонса.

Автомобілі закуплені ЮНІСЕФ за підтримки уряду Іспанії й національних комітетів ЮНІСЕФ в Іспанії та Нідерландах.

«Сьогоднішня подія відображає солідарність Іспанії з хоробрим народом України, який має витримати важкі обставини, спричинені цією жахливою війною. Ця важлива ініціатива дозволить дітям на ранніх стадіях розвитку, які проживають у віддалених районах, а також їхнім батькам або опікунам отримати доступ до базових медичних послуг завдяки візитам кваліфікованих медсестер», — сказав під час брифінгу Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанія в Україні Рікардо Лопес-Аранда.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня