«Українські в'язні йдуть на фронт не заради амністії», – The Telegraph

«Українські в'язні йдуть на фронт не заради амністії», – The Telegraph

14:12 Червень 23, 2024

Життя 422 2 хвилини

Magyar

Востаннє до складу Збройних Сил України почали залучати в’язнів. За даними британської газети The Telegraph, це стало можливим завдяки новим правилам, які дозволяють ув’язненим отримати умовно-дострокове звільнення, якщо вони згодні служити в армії без відпустки до кінця війни.

Про свої мотиви деякі ув’язнені розповіли The Telegraph. Наприклад, Олександр, який відбував покарання за пограбування, вирішив піти в армію, щоб помститися росіянам, які вбили членів його родини і змінити своє життя. Його прикладу також стали наслідувати інші ув’язнені, які мають різні мотиви, такі як патріотизм та можливість почати все спочатку.

За даними Міністерства юстиції, вже близько 5000 ув’язнених зголосилися служити в армії, а кількість може збільшитися до 20 000. Процес мобілізації відбувається відповідно до нових законів.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня