В трьох областях України на кордоні з Молдовою призупинили пропускні операції
У пунктах пропуску на кордоні України та Молдови в межах Чернівецької, Одеської та Вінницької областей призупинили пропускні операції. Про це повідомили в Державній прикордонній службі України.
“У пунктах пропуску на кордоні з Молдовою, у межах Чернівецької, Одеської та Вінницької областей, тимчасово зупинено оформлення осіб і транспорту через технічні несправності бази даних митниці Молдови”, – йдеться у повідомленні.
Громадян просять врахувати цю інформацію під час планування поїздок у цьому напрямку. Коли усунуть несправності та відновлять роботу пунктів пропуску, у Держприкордонслужбі не зазначили.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися