Фон дер Ляєн розглядає заборону соціальних мереж для неповнолітніх у ЄС
Голова Комісії заявила законодавцям ЄС, що вона розгляне політику Австралії, коли буде обмірковувати наступні кроки в Європі.

Урсула фон дер Ляєн, голова Європейської комісії, заявила в середу, що розглядає можливість обмеження використання соціальних мереж дітьми, які проживають в ЄС.
Фон дер Ляєн, яка виступила перед Європейським парламентом із щорічною оцінкою стану справ в Союзі, сказала, що Комісія розглядає заходи Австралії в цій сфері.
В Австралії підлітки віком до 16 років не можуть користуватися платформами соціальних мереж, такими як Snapchat, TikTok, Facebook, Instagram та X.
«Я постійно стежу за реалізацією їхньої політики, щоб побачити, які наступні кроки ми можемо зробити тут, в Європі. Я доручаю групі експертів до кінця року надати мені рекомендації щодо найкращого підходу для Європи», — сказала фон дер Ляєн.
«Ми будемо обережно підходити до цього питання і прислухатися до всіх. І в цій роботі нас буде керувати необхідність надати повноваження батькам і побудувати безпечнішу Європу для наших дітей», – додала вона.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися