За чотири роки з російського полону вдалося повернути понад 8 тисяч українців — Коордштаб
За чотири роки роботи Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) вдалося повернути додому 8050 українців, повідомляє пресслужба штабу в телеграм-каналі.

“Сьогодні не час для гучних слів чи святкувань. Це просто ще один день, коли ми фіксуємо зроблене і продовжуємо працювати. Наш принцип залишається незмінним: “Разом заради повернення”. Ми розуміємо біль і втому тих, хто досі чекає. Ми знаємо про кожного і кожну, хто залишається в неволі. Попереду ще дуже багато складної, часто невидимої роботи, і ми не зупинимося, поки не завершимо її”, – наголошується в повідомленні в телеграм-каналі.
Загалом за 4 роки роботи Координаційний штаб організував та провів більше 70 обмінів полоненими.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися