З боку Білорусі можливі лише дрібні провокації на кордоні, які коштуватимуть їй дорожче - ЦПД
Дії Білорусі в прикордонні з Україною перебувають під контролем, наразі з того боку можливі лише незначні провокації, які матимуть негативні наслідки насамперед для самої білоруської сторони.

Як передає Укрінформ, про це керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко повідомив у Телеграмі.
«Щодо Білорусі – всі їхні дії в прикордонні фіксуються, станом на зараз з того боку можливі хіба дрібні провокації, які будуть коштувати дорожче саме білоруській стороні. Не більше», – зазначив він.
Водночас Коваленко наголосив, що білорусам краще утриматися від таких дій.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися