Документальний серіал про дельту Дунаю скоро на NatGeo Wild

Документальний серіал про дельту Дунаю скоро на NatGeo Wild

18:23 Вересень 4, 2020

Життя 3705 4 хвилини

Видовищна історія про те, як дика природа повертається по всій Європі, стихійно чи за допомогою людини, невдовзі захопить мільйони телеглядачів у всьому світі. Новий документальний серіал із шести частин під назвою «Нова дика природа Європи» (Europe’s New Wild)  розпочне глобальну трансляцію 5 вересня на каналах NatGeo Wild та інших. Четвертий епізод «Амазонка Європи» розповідає про дельту Дунаю, в тому числі і про роботу ревайлдинг команди в Україні.

Серіал створений у співавторстві з Rewilding Europe, Off the Fence Productions та Bonne Pioche. Завдяки величезному охопленню по всьому світі, він сприятиме підвищенню обізнаності та підтримці ревайлдинга та повернення диких тварин в Європу. Він транслюватиметься на більш ніж 45 мовах, охоплюючи щонайменше 140 мільйонів родин у понад 160 країнах світу. В Україні всі епізоди серіалу можна буде побачити на каналі NatGeo Wild з 5 по 20 вересня.

Перший в історії документальний серіал про європейський ревайлдинг показує вражаюче відродження природи у різноманітних та захоплюючих дух пейзажах Європи. Значна частина кадрів була знята в регіонах роботи Rewilding Europe, в тому числі й в українській дельті Дунаю.

Такою ви Європу ще не бачили

Європейські зубри повертаються до Південних Карпат Румунії. Численні білоголові сипи здіймаються в повітря в Родопських горах Болгарії. Марсиканські бурі ведмеді відновлюють чисельність та патрулюють передгір’я Центральних Апеннінів Італії. Від крижаних ландшафтів Арктики до величних річкових заплав, від густого лісу до крутих гірських вершин, глядачі «Нової дикої природи Європи» стануть свідками дивовижного повернення та процвітання дикої природи, іноді в найнесподіваніших місцях.

«Четвертий епізод серіалу «Амазонка Європи» розповідає про нашу роботу в дельті Дунаю в Україні, Румунії та Молдові. Вся наша команда щиро радіє, що про велич та красу Дунаю, а також про наші зусилля з ревайлдингу, в тому числі про повернення водяних буйволів та інших тварин, знесення гребель та відновлення природних заплав дізнається весь світ, в тому числі й люди в нашій рідній країні», – коментує Михайло Нестеренко, виконавчий директор Rewilding Ukraine.

Багато глядачів «Нової дикої природи Європи» вперше побачать «дикий бік» Європи. Хоча континент відомий багатою культурою та жвавими містами, більшість людей не усвідомлює, наскільки різноманітною та вражаючою є його природа, дикі тварини та пейзажі. Але більше того, серіал також показує, наскільки ця природа стійка і як вона може повернутися назад і відновитися, якщо ми дозволимо.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня