Вчений майже впевнений, що новий коронавірус походить із лабораторії

Вчений майже впевнений, що новий коронавірус походить із лабораторії

18:51 Лютий 5, 2021

Життя 2205 5 хвилин

Magyar

Проаналізувавши науково обґрунтовані докази, я зробив лише обережні, консервативні оцінки, та в той же час наважусь сказати, що вірус SARS-CoV-2 втік із лабораторії, – каже відомий американський учений Стівен Квей, який, досліджуючи походження вірусу після ретельного вивчення двадцяти шести фактів, заявив: немає сумнівів у тому, що новий коронавірус природним чином не міг передатися від тварини до людини.

У своєму дослідженні, опублікованому 29 січня, доктор Стівен Квей заявляє, що існує 98,8% ймовірності того, що вірус, який  викликає інфекцію, відому як Covid-19, походить із лабораторії, – повідомляє Associated Press із посиланням на дослідження, опубліковане в науковому журналі Zenodo. Інформаційний портал Origo зазначає, що Zenodo управляється швейцарською Європейською організацією ядерних досліджень (CERN), і на їхньому вебсайті кожен може вільно публікувати результати власних досліджень.  Метою дослідження доктора Квея було визначити походження вірусу SARS-CoV-2. У ході дослідження вчений систематично вивчав 26 факторів та доказів із незалежних джерел і дійшов висновку, що існує 98,8 відсотка ймовірності лабораторного походження вірусу.

Як і багатьох інших людей, мене також насторожив  сильний конфлікт  інтересів ВООЗ та китайських вчених і лікарів, який є перешкодою для об’єктивного розслідування походження коронавірусу, – заявив Квей. У статті американський дослідник зазначив, що для вивчення походження коронавірусів, які раніше тероризували людство, знадобилося набагато менше часу. Фахівцям знадобилося лише кілька місяців щоб встановили, що вірус африканської циветтової кішки (близького родича хижих мангустів) спричинив епідемію коронавірусу 2003 року, а в 2015 році, так само за лічені місяці, вчені встановили, що MERS – коронавірус, який  викликає респіраторні захворювання, – походить від верблюдів.

У випадку обох епідемій, після ідентифікації господаря, дослідники змогли ідентифікувати так званий посередницький організм між організмом-господарем та людиною.

Однак у випадку з Covid-19 дослідникам не вдавалося знайти зв’язок між твариною-господарем та передачею вірусу від людини до людини протягом 13 місяців, – пояснив у своєму відеозверненні Квей один із 26 досліджуваних ним факторів.

Проаналізувавши науково обґрунтовані докази, я зробив лише обережні, консервативні оцінки, та в той же час наважусь сказати, що вірус SARS-CoV-2 втік із лабораторії, – наголосив учений. Англомовне 193-сторінкове дослідження Квея  із використанням статистичної методології Байєса доступне на вебсайті Zenodo, і його можна безкоштовно завантажити. Стівен Квей є автором кількох інших досліджень, власником 87 патентів, винахідником 7 лікарських засобів,  ліцензованими Адміністрацією США з питань харчових продуктів і медикаментів, а також автором книги корисних медичних порад під час коронавірусу.

Кілька інших дослідників також пов’язали витоки нового коронавірусу з Інститутом вірусологічних досліджень в Ухані. Дональд Трамп також неодноразово висловлював свої аналогічні переконання. Однак до сьогодні Китай заперечує будь-які звинувачення з цього приводу. З 23 січня група експертів ВООЗ проводила розслідування в Китаї з метою встановлення походження вірусу Covid-19 та епідемії, яка охопила весь світ.  Експертна група ВООЗ також отримала примірник дослідження доктора Квея.

Джерело: (pestisracok.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня