Хворі на коронавірус із зайвою вагою частіше потрапляють на апарати ШВЛ

Хворі на коронавірус із зайвою вагою частіше потрапляють на апарати ШВЛ

17:42 Квітень 19, 2021

Життя 391 2 хвилини

Magyar

Пацієнти, які страждають від надмірної ваги та ожиріння, схильні до більш серйозного перебігу Covid-19, встановило міжнародне дослідження, проведене австралійськими спеціалістами.

Дослідження, результати якого опубліковані в журналі Diabetes Care, очолював Інститут дослідження дитячого здоров’я Мердока (MCRI) та Університет Квінсленда. Автори дослідження також виявили, що пацієнти із надмірною вагою або ожирінням також частіше потребують кисневої терапії або вентиляції легень порівняно з пацієнтами зі здоровою вагою.

У дослідженні взяли участь 7 244 дорослі, які були госпіталізовані з Covid-19. Пацієнти лікувалися у 18 лікарнях 11 країн, 34,8% мали надлишкову вагу і 30,8% страждали від ожиріння.

Аналіз даних дослідження показав, що хворі на Covid-19 пацієнти з ожирінням частіше потребують кисневої терапії й на 73 відсотки частіше потребують штучної вентиляції легенів. Щодо пацієнтів із зайвою вагою, ці показники подібні, але не настільки радикальні.

Крісті Шорт, науковець із Квінслендського університету, одна з керівників дослідження, звертає увагу на те, що ожиріння пов’язують із виникненням низки інших захворювань, включаючи серцево-судинні, метаболічні, а також із проблемами дихання та ускладненнями після грипу.

Даніель Лонгмор, експерт Інституту дослідження дитячого здоров’я Мердока, додає, що їх висновки звертають увагу на нагальну необхідність нових стратегій для вирішення складних соціально-економічних факторів ожиріння, а також для вжиття заходів на рівні державної політики, серед яких обмеження реклами фаст-фуду.

 (origo.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня