Угорщина подарувала комп’ютери Асоціації угорських багатодітних сімей Закарпаття. Фото. Відео

Угорщина подарувала комп’ютери Асоціації угорських багатодітних сімей Закарпаття. Фото. Відео

17:27 Квітень 21, 2021

Життя 393 4 хвилини

Magyar

Завдяки зусиллям Генерального консульства Угорщини у місті Торонто, що в Канаді, сьогодні, 21 квітня, до Ужгорода доправили 53 одиниці комп’ютерної техніки. Комп’ютери були передані парафією Святого Ігнатія, крім того Асоціація угорських підприємців Канади зібрала кошти й для закупівлі додаткового обладнання.

Управління Уповноваженого міністра, відповідального за розвиток співпраці областей Саболч-Сатмар-Берег та Закарпаття, а також за координацію програми розвитку дошкільних навчальних закладів Карпатського регіону додало до зібраної техніки комплектуючі (монітори, клавіатури, мишки), а також принтер та проєктор на прохання Закарпатської обласної організації Червоного Хреста. Закупівлю здійснено Товариством імені Ракоці. Додамо, що організація Червоного Хреста отримає свої 10 комп’ютерів вже завтра.

Урочисту передачу техніки для Асоціації угорських багатодітних сімей Закарпаття провели в будівлі Генерального консульства Угорщини в Ужгороді. Йожеф Бугайла, керівник дипломатичної місії зауважив, що така співпраця показує єдність угорської громади, яка навіть за тисячі кілометрів готова підтримувати своїх.

«До виконання благородної мети долучилося дійсно багато небайдужих людей. Тож як результат плідної роботи ми отримали 53 комп’ютери, з яких 43 перейдуть до Асоціації угорських багатодітних сімей Закарпаття, а 10 отримає Закарпатська обласна організація Червоного Хреста. Комп’ютерна техніка тепер стала необхідністю – це стало особливо зрозумілим у період пандемії та дистанційного навчання, коли школярі мають змогу навчатися тільки за допомогою сучасних гаджетів. Однак багато сімей не мають можливості придбати таку техніку, тому ця допомога стане дуже корисною», – додав Йожеф Бугайла.

Голова Асоціації угорських багатодітних сімей Закарпаття, Йожеф Торпоі, подякував меценатам за щедрий дарунок та розповів, що кожен з переданих комп’ютерів вже чекають родини майже з кожного району нашого краю. Він також наголосив, що потреба в техніці є великою, адже є багатодітні родини, які не мають навіть одного комп’ютера, а діти вчаться з невеликих смартфонів.

«До нашої Асоціації входять 900 багатодітних сімей. З них 90 подали заявки на отримання комп’ютерної техніки. В першу чергу, їх отримають родини, які ще не мають обчислювальної техніки, а в них проживає мінімум троє дітлахів», – зазначив пан Йожеф.

Вікторія КОПИНЕЦЬ, “Карпатський об’єктив»

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня