Нова помилка у Windows 10 створює тисячі зайвих файлів, переповнюючи жорсткий диск

Нова помилка у Windows 10 створює тисячі зайвих файлів, переповнюючи жорсткий диск

18:33 Травень 12, 2021

Життя 312 2 хвилини

Magyar

Користувачі Windows 10 могли практично за лічені хвилини помітити масштабне збільшення кількості файлів, що зберігаються на їхніх жорстких дисках. У несподіваному розмноженні тисяч зайвих файлів у системному розділі накопичувача винне вбудоване в систему антивірусне оновлення, котре з незрозумілих причин почало завалювати деякі комп’ютери системним сміттям.

Нещодавно на форумах та інформаційних порталах з’явилися численні скарги від користувачів на те, що Windows Defender створює безліч зайвих файлів у системному розділі накопичувача.

Defender встановлено на всіх версіях Windows 10, він регулярно оновлюється через Windows Update. Після оновлення в останній тиждень квітня користувачі помітили, що ОС почала створювати тисячі файлів на системному диску – переповнюється папка Store в розділі Windows Defender. Хоча розмір файлів в основному невеликий (від кількох кілобайтів до одного мегабайта), через їхню надзвичайно велику кількість та функції розподілу файлової системи вони можуть зменшити вільний простір диска на цілих 30 ГБ.

На щастя, є можливість видалити файли без спеціальних оновлень. Більше того, згідно з новинами, Microsoft уже виправила проблему, тому остання версія Windows Defender, випущена минулого тижня, запобігає створенню цих файлів.

Джерело: (pcforum.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня