Актуальні правила в’їзду в Угорщину, зокрема, щодо відновленого залізничного сполучення Чоп – Загонь

Актуальні правила в’їзду в Угорщину, зокрема, щодо відновленого залізничного сполучення Чоп – Загонь

13:11 Травень 21, 2021

Життя 1672 6 хвилин

Magyar

Із 1 червня 2021 року поновиться залізничний пасажирський рух на залізничному пункті пропуску Чоп – Загонь, – нагадує на своїй сторінці у соцмережі Facebook Генеральне консульство Угорщини у м. Ужгород.

У зв’язку з цим законодавчих змін не відбулося, тому залізничний пункт перетину кордону не включений до переліку пунктів пропуску, яким дозволений в’їзд для транзиту Угорщиною. Через це використовувати його для транзиту буде неможливо.

Контроль залізничних пасажирських перевезень регулюється тими ж правилами, що і в інших пунктах пропуску через кордон, ніяких спрощень чи інших умов не передбачено.

У залізничному пункті пропуску угорська поліція застосовуватиме ті ж методи та процедури, перевірятиме інформацію про мету в’їзду, відповідність правилу 30 км / 24 год, в’їзд на місце роботи, наявність дозволу на в’їзд та інших підтверджуючих документів.

Правила не поширюються на вантажні перевезення, а також на подорожуючих з дипломатичним чи службовим паспортом, а також на тих, хто їде до Угорщини з офіційним візитом (запрошення на офіційний візит підтверджується відповідним документом, який видає запрошуюча сторона).

А також на тих подорожуючих, котрі при в’їзді підтвердять офіційним документом, що протягом 6 місяців до перетину кордону перехворіли на Covid-19, а також:

– на осіб, які мають відповідний, виданий офіційним органом Угорщини, «паспорт вакцинації», в т. ч. на неповнолітніх, які подорожують із ними.

– на осіб, які мають «паспорт вакцинації», виданий країною, яка уклала з Угорщиною двосторонній договір про взаємне визнання таких документів, при пред’явленні офіційного «паспорта вакцинації» від коронавірусу, виданого цією країною.

Громадяни Угорщини, а також члени їхніх родин без угорського громадянства після перетину кордону проходять обов’язковий карантин (якщо не належать до вищезазначених категорій!).

Без спеціального дозволу, але з обов’язковим проходженням карантину після в’їзду, дозволений в’їзд особам, не громадянам Угорщини, які мають посвідку на проживання в Угорщині, або візу типу D, яка дозволяє довгострокове перебування в Угорщині.

Відповідно до правил, в’їзд осіб, які не є громадянами Угорщини та не належать до вищезазначених категорій, на територію Угорщини не дозволений громадським пасажирським транспортом.  

Виняток можуть становити ті особи, які отримають дозвіл на в’їзд від правоохоронних чи прикордонних органів (до прикладу, у випадку виклику в суд чи участі в офіційному провадженні в Угорщині, підприємницька або інша робота, підтверджена запрошенням, отримання медичної допомоги, що засвідчує відповідне направлення, здача іспитів, участь у сімейних подіях (одруження, хрещення, похорон), догляд за родичами, участь у міжнародних спортивних, культурних, церковних заходах).

Заяви до відповідних органів подаються в електронному вигляді угорською та англійською мовами, особисто чи законним представником або довіреною особою.

Заяви на сторінці https://ugyintezes.police.hu/web/guest/uj-ugy-inditasa/ подаються угорською мовою. До неї слід долучити копії документів, які обґрунтовують прохання отримання дозволу на в’їзд. У випадку в’їзду групи може бути подана одна заявка.

Ті, хто в’їжджає на територію Угорщини з метою транзиту автотранспортом, обов’язково проходять медичний скринінг, крім того, повинні виконати наступні умови:

– мати відповідні документи для в’їзду на територію Шенгенської зони;

– офіційні докази мети подорожі до країни призначення, дозвіл на в’їзд до сусідньої з Угорщиною держави за запланованим маршрутом.

Іноземці, в тому числі громадяни країн ЄС, повинні дотримуватись умов в’їзду на територію Шенгенської зони. Вони можуть їхати лише за вказаним маршрутом та зобов’язані покинути територію Угорщини протягом 24 годин.

Громадяни сусідніх країн, а також громадяни Угорщини, які живуть на цих територіях, можуть в’їхати на територію Угорщини не далі ніж на 30 км від кордону та покинути країну протягом 24 годин.

Подорожуючі з діловою, підприємницькою метою повинні довести це відповідним документом, вказавши конкретну причину (мету) в’їзду. Без оформлення спеціального дозволу та без обов’язкового проходження карантину можуть в’їхати як громадяни Угорщини, так й іноземці.

ВАЖЛИВО! Поліція не має повноважень відправляти чи звільняти від проходження обов’язкового карантину, це входить до компетенції епідеміологічних органів.

 (Facebook.com)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня